Stylowe wnętrze kawalerki

Wejdźmy do tej gustownie urządzonej kawalerki. W pierwszym pomieszczeniu witają cię neutralne ściany, malowane w miękkich odcieniach szarości oraz szafa z lustrami które sprawiają, że przestrzeń wydaje się większa i bardziej otwarta. Podłogi są pokryte ciepłym drewnem lub gresem.

W rogu znajduje się wygodne sofa w pastelowych tonacjach, z kilkoma miękkimi poduszkami w odcieniach harmonizujących z resztą wnętrza. Przy sofie stoją eleganckie stoliki kawowe, na których można postawić filiżankę kawy czy książkę do przeczytania wieczorem.

Kuchnia, choć niewielka, prezentuje się nowocześnie i funkcjonalnie. Szafki w odcieniach szarości są schludne, a blat kuchenny z czarnego kamienia lub kompozytu dodaje elegancji. Półwysep służy do powiększenia przestrzeni do pracy i przechowywania, a wysunięty blat na półwyspie dodatkowo pełni funkcję stołu kuchennego.

Cała kawalerka pomimo ciemnych barw, emanuje spokojem, prostotą i gustownym stylem, co sprawia, że każdego dnia wracając do domu, czujesz się jak w przytulnym azylu pełnym dobrego smaku. Transport i montaż mebli do wnętrza małej kawalerki tj. mebli kuchennych, szafy z lustrami, mebli do sypialni oraz ściany lamelowanej z szafką tv odbył się na Mazowszu a konkretnie Warszawie, dzielnicy Białołęka

Wersja językowa: polska | angielska

© 2024 by STOLGUT. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Webdesign:
AR Jankowski.media.pl