Prosta kuchnia z blatem HPL

Prosta kuchnia z blatem kompozytowym HPL może być zarówno nowoczesna, jak i funkcjonalna. Zacznijmy od szafek o gładkich frontach, wykonanych z matowego HPL w neutralnym odcieniu, na przykład bieli, szarości lub beżu. Taki design sprawi, że kuchnia będzie wydawała się przestronna i elegancka. Blat HPL w jednolitym kolorze, na przykład jasnym szarym lub białym, stworzy trwałą i łatwą do utrzymania powierzchnię roboczą. HPL jest odporny na zarysowania, ciepło i wilgoć, co sprawia, że jest praktycznym wyborem w kuchni.

W celu zachowania prostoty i minimalistycznego designu, uchwyty do szafek mogą być niewidoczne lub subtelne, zintegrowane bezpośrednio w frontach. Szafki mogą być zarówno dolne, jak i górne, oferując wystarczającą ilość miejsca do przechowywania. Oświetlenie może być podkreślone za pomocą lamp podszafkowych, które doskonale oświetlą przestrzeń roboczą. Dodatkowo, umieszczenie kilku wiszących lamp nad wyspą lub stołem do jedzenia może dodać przytulności i stylu.

Stół do jedzenia może być prosty i funkcjonalny, wykonany z lekkich materiałów, na przykład metalu i szkła lub drewna. Krzesła mogą mieć minimalistyczny design, tworząc spójną przestrzeń z resztą kuchni. Warszawa Anin była miejscem montażu tej prostej kuchni, ale zamkniętej w ciekawej formie, wraz zastosowaniem wysokiej jakości materiałów jak np. drewno dąb belkowy, szczotkowany lakierowany lakierem niepalcującym.

Wersja językowa: polska | angielska

© 2024 by STOLGUT. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Webdesign:
AR Jankowski.media.pl